KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024544
nr 1402 4544
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x53 cm
Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.
måndag 7 juni 2021
kl 19:50:59
Jonny Forsström
Läs mer om Jonny Forsström